Fórum

 

Diskuze

Datum 25.05.2011
Vložil Trža
Titulek Re: Re: Re: Re: TEAM!

Teď by mě zajímalo, na koho směřovala tato otázka..?

Datum 25.05.2011
Vložil krta
Titulek Re: TEAM!

JJ Trža má podle mě v něčem pravdu, já sice na moc zápasech nebyl tak nemohu soudit, ale z toho pár mála zápasu vím jak z doslechu tak i z pozice ze střídačky, tak hra je hodně a řekněme si to narovinu hroznáá.
Dřív, jsme si za zápas vypracovali 3-4 jasné golové šance a dřív se to třeba nedávalo prohrálo se nebo byla remíza ( ale byly tam ty šance). A ted máme tak 2-3 střely za zápas a šance jasná je tak 0 až 1. prostě když hrajeme zápas nevytvoříme si šance a tudíž nedáme goly. Je tam hodně zkažených přihrávek, samej nákop a hrr za balonem prostě málo kdy dáme 3-4 nahrávky za sebou. a pak příjde jedna chyba ( to je u fotbalu běžné ) a prohráváme a ted v naší situaci se jen těžko z toho zvedáme... Ale věřím, že v jakubově fotbalisti dobří jsou smety,tža, milan, říta a ostatní to jsou klici kteří fotbal podle mě hrát umíí jen to chce asi trošku i toho štěstíčka u určo to ted v žele a v dalších zápsech půjde

Datum 23.05.2011
Vložil Zdeněk H
Titulek tr.

po bojovném minulém kole nyní průměr ale remíza tak teda už jen výhra

Datum 22.05.2011
Vložil Řiťa
Titulek Výhra

Bítovčice - Želetava 4:0, TJ Rozsochy - Mohelno 1:2. To nám do karet moc nehraje takže neska musíme zabrat a urvat proti Šebkovicím všechny 3 body ;) !!!

Datum 22.05.2011
Vložil lojzík
Titulek Re: Výhra

takhle se o záchranu nehraje! celá zaloha katastrofa celé jaro a dnes i ten zbytek! vzhledem k losu dost podstatná porážka!

Datum 19.05.2011
Vložil Aleš P.
Titulek tresty

Veselský Tomáš Jakubov Družstevník 5 SU nepodmíněně od 19.5.2011 1 - 7b 100.00
Kotačka Václav Šebkovice Sokol 7 SU nepodmíněně od 19.5.2011 1 - 7b 100.00

Datum 20.05.2011
Vložil krta
Titulek Re: tresty

tak to dostal jako dobrej ranec Vesy

Datum 17.05.2011
Vložil Aleš P.
Titulek pro dorost

sraz v neděli 15:30 - Řeřucha, Vrbka Jiří, Kafka, Dvořák, Ježek, Vrbka Tomáš, Šibor, Benáček, Menčík, Nechvátal, Soukup Tomáš, Soukup Zdeněk + st. žáci - Vrbka Jan, Číhal Josef.

Datum 16.05.2011
Vložil Zdeněk H
Titulek tr.

Sice prohra ale velká bojovnost .Zato zasloužená pochvala.Jen tak dále.Výhra příde.

Datum 16.05.2011
Vložil honiik
Titulek Re: tr.

tjn nejelpší zápas jara.Škoda že bez pepu a báry.to doufám že výhra příjde.A druhej gol nabyl vlastní dal ho kapitán hostů