Fórum

 

Diskuze

Datum 25.05.2011
Vložil Jeden z Želetavských Šošonů
Titulek DERBY

už se těšíte na nedělní peklo??!! ;-)

Datum 25.05.2011
Vložil fanda
Titulek Re: DERBY

jj a budou vuvuzely??????

Datum 25.05.2011
Vložil Petzik #7
Titulek Re: DERBY

No když to bude jak v Bítovčících tak se na to peklo těšíme :-)!! Tam tomu chlapi nasadili korunu .... Raděj se chce asi jezdit do Bítovčic, než si zahrát derby s Jakubovem a mít kulisu :-)

Datum 23.05.2011
Vložil Trža
Titulek TEAM!

Hoši nevím jak vy, ale stydím se za nás i za předvedený výkon proti Šebkovicím. S hrou jakou sme předváděli v druhé půlce se můžeme jít akorát vysrat. Jak už v neděli v kabině padlo, že když spadnem, tak horko - těžko můžeme uvažovat o tom že by jsme v budoucnu zase postoupili, měl bych nějaké kritéria k chování a bojovnosti na hřišti, ale dělal bych to horší než to je, opravdu se nechováme jako jeden kádr, vím že jsem udělal v zápase několik chyb. To mě neomlouvá. Ale jsou na hřišti tři různý pozice hráčů a to obránci, útočníci a záložníci, a pravě náš velký problém je záloha, když jdeš dopředu musíš taky dozadu!!!!! Jsem nasranej na to, že jsme debilové a nedokážeme si uvědomit o co vlastně a za co hrajem! -- BUDÍČEK UŽ ODZVONIL, Brďa to řekl jasně s Liborem je to na nás! Tím nechci nikoho schazovat ale musí si to urovnat každý z hráčů ve své hlavě sám. Buď chci a nebo nechci! zdarec!

Datum 24.05.2011
Vložil fanoušek
Titulek Re: TEAM!

Nic se nedá dělat vypadá to na dvojku.

Datum 24.05.2011
Vložil Řiťa
Titulek Re: Re: TEAM!

4 kola před koncem bych ještě nedělal takovýhle pesimistický závěry ;)

Datum 24.05.2011
Vložil fanoušek
Titulek Re: Re: Re: TEAM!

Spodek 1.b třídy je jako od středu nahoru dvojky takže to rozdíl není.

Datum 24.05.2011
Vložil Aleš P.
Titulek Re: Re: Re: Re: TEAM!

tak takhle to rozhodně není viděl sem letos hrát okresní týmy ze špice a spodek 1:b třídy je to obrovský rozdíl!!

Datum 25.05.2011
Vložil krta
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: TEAM!

jako v čem je rozdílll jak to myslíš

Datum 25.05.2011
Vložil fajnšmekr
Titulek Re: Re: Re: TEAM!

že to říkáš zrovna ty , kterej na to mrdá nejvíc...