(59.Pavela)

Simandl   Vrbka M.  Čurda  Ondráček M.

(67.Daniel)                         (80.Poledna)

Stehlík   Vrbka T.

Utkání začalo před parádní diváckou kulisou (zhruba 280 diváků) ve velkém tempu. Hned v 6.minutě vyslal Michal Dunkler bratra Milana, ale jeho střela z rohu velkého vápna letěla vysoko nad. Na druhé straně mohl otevřít skóre T.Vrbka, ale jeho první střela mířila jen do připraveného Klímy a dorážku zblokoval Tržil na roh. Ve 14.minutě přehodil Michal Dunkler Mastného, ale toho na brankové čáře zaskočil Jičinský. V 16. minutě mohl Matušina dostat domácí do vedení, ale po minele hostující obrany nezpracoval míč a hostující kapitán Jičinský nebezpečí uhasil. Ve 20.minutě už se domácí kotel radoval naplno. Matušina prošel po pravé straně, přihrál pod sebe na malé vápno a P.Petz nezaváhal 1:0. V 24.minutě dostal žlutou kartu Zika za faul na půlce hřiště. O několi minut později utekl P.Petz hostující obraně, ale míč mu utekl a brankář Mastný mu včasným vyběhnutím zabránil v zakončení. Ve 41.minutě se situace opakovala, tentokrát P.Petz zakončil přímo do golmana. O dvě minuty později se po váhání jakubovské obrany dostal do obrovské šance Simandl, naštěstí jeho střela ze 7metrů olízla tyč Klímovi brány.

Druhá půle začala pro Jakubov nejlépe jak mohla Matušina se tentokrát uvolnil na levé straně předložil P.Petzovi a ten nepohrdl 2:0. V 57.minutě viděl žlutou kartu za faul na půlce Michal Dunkler. V 60.minutě se situace opakovala a jakubvský záložník musel zbytečně předčasně do sprch. I v deseti jsme hostům dokázali zasadit hřebíček do rakve. Opět ve stejném provedení - Matušina poslal parádní pas za hostující obranu a Petr Petz hattrick neodmítl. Hosté si pak sice vytořili platonickou převahu, ale bez jakéhokoliv ohrožení naší dobře hrající obrany, vedené výborně hrajícím Tržilem. V 72.minutě se parádně trefil střídající Pavela, ale bohužel pro něj po odpískání pro postavení mimo hru. V 74.minutě postupovali P.Petz, Jelínek a Matušina na dvojici obránců Želetavy, ale prvně jmenovaný přečíslení špatně vyřešil a nakonec ani nezakončil. V 80.minutě obdržel žlutou kartu Jelínek za zdržování při střídání. V poslední desetiminutovce se už zápas pouze dohrával. I proto 3 body zůstali zcela zaslouženě v Jakubově. Za výborný, zodpovědný výkon zaslouží pochvalu celý tým a taky vynikající kotel jakubovských fandů.

Přiští týden má náš tým volno (zápas Borovina - Jakubov 2:1 byl již předehrán)