Jakubov ,,B,, - Rokytnice ,,B,, 2:4 (0:0)

Br: 51. Forman, 87. Nechvátal - 63. Svoboda, 67., 74. a 80. Prokeš,

Nechvátal

Kafka    Benáček   Říha (C)  Dunkler Mir.

(45. Dunkler Mich.)

Forman  Branč

Hosté přijeli v roli nováčka, ale s hráči ze zkušenostmi s vyšších soutěží (Bílek, Ferkl, Prokeš). Od začátku utkání tahali domácí za kratší konec a hosté mohli jít v první půli několikrát do vedení, ale nestalo se a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Druhá půle začala svižněji než první. Nejprve se Kafka vřítil do vápna, ale jeho pokus vyrazil golman hostí. O 5 minut už Forman nadvakrát dostal domácí do vedení. Za chvíli šel hostující obránce pod sprchy za kritiku pomezního rozhodčího. Ale tento moment hosty spíše nabudil a v 63. minutě srovnali pěkným volejem do odkraté brány. V 67. minutě dostal prostor a čas velezkušený Prokeš pohrál si s domácími beky a prostřeli Plocka po druhé. Třetí úder přidali hosté v 74.minutě. Pak putoval zbytečně pod sprchy i domácí Kafka za oplácení. V 78.minutě si naběhl do vápna Nechvátal a rozhodčí nařídil přísnou penaltu, ale sám faulovaný s ní naložil špatně a hostující golman jí zlikvidoval. Deset minut před koncem přidal Prokeš svou třetí branku a bylo po zápase 1:4. V závěru upravil na konečných 2:4 Nechvátal.

Béčko má dvou kolech 0 bodů a skóre 4:8

Příští týden zajíždí ,,B,, týmv sobotu na půdu dalšího nováčka do Radotic, utkání začína v 16:30