ČK: 77. Ondrůj, 84. Plocek, 84. Kolman (všichni Přibyslavice)

Šilhavý

Šibor   Kratochvíl   Petz   Veselský

(84. Forman)

Pacas    Dunkler Mich.

Velmi vyrovnané utkání s mírnou uzemní převahou hostů ,ale jen po velké vápna (až na šanci Ondrůje - který se řítil sám v 21.minutě na Klímy, ale míč se mu naštěstí pro domáci na vysokém trávníku sekl pod nohou a tak Klíma odkopl balón do bezpečí) rozhodly dva slepené góly L. Petze. Který během 8 minut pěknými střelami (nejprve zhruba z 20 metrů nachytal golmana hostí do prostřed brány a o chvíli později tvrdou ranou z voleje z hranice šestnáctky pod břevno) poslal domácí do kabin v klidu s dvoubrankovým náskokem. V závěru první půle mohl přidat hatrick po nárážečce s Pacasem, ale jeho střelu zlikvidoval golman hostí a následné Pacasovi nůžky neměli dostatečnou razanci.

V druhé půli stojí za zmínku rána Tržila z přímého kopu do připraveného golmana hostí a také časté řečnění hostů, kteří se více jak na sebe soustředili na hl. rozhodčího Křena. A tak není divu, že nakonec dohráli utkání v 8 lidech, kdy se postupně poroučeli do kabin hostující Ondrůj po dvou žlutých a v 84. minutě za řeči Plocek a Kolman. Jěště při hře proti deseti hráčům Přibyslavic stanovil konečné skóre na 3:0 v 81.minutě Pacas po uvolnění  Petzem.

V neděli hostí Á tým doma regionálního a momentálně i tabulkového souseda tým Šebkovic od 14:30.