Fórum

 

Diskuze

Datum 12.10.2011
Vložil Trža
Titulek Re: Re: Re: zápasy A i B mužstva

Ještě k Formičovi, Nechci to tady hrotit , ale výmluvami mě je blbě , byl sem chlastat , mám zlomenou nohu, bolí mě břicho, tím ubližuješ a ponižuješ jen sám sebe,..Pokud za Jakubov hrát nechceš tak se na to vyser. Většina kluků by dala kdo ví co aby se dostala do základu, ty dostaneš přednost díky tomu že se v pátek na treninku snažíš a běháš a je to asi tak půl roku co si řekl ,, ja budu makat chci hrát za áčko..a šup , přístup supr, půlnoční rybaření, a potopení teamu který už ti dal tolik šancí aby si se dal dokupy.. Jinak Jardo gratuluju k penaltě, béčku i žákům k výhře..Pojďme dohrát tuto půlsezonu dokonce ještě s nějakým bodem nechci hrát hned z jara o udržení...!!!

Datum 06.10.2011
Vložil Zbyna
Titulek STOP

neví někdo kolik jsem dostal tu stopku?písnite mi na mobil prosím

Datum 06.10.2011
Vložil Aleš P.
Titulek Re: STOP

2 kola!

Datum 05.10.2011
Vložil krta
Titulek trenál

v kolik je v pátek trenál ?????

Datum 05.10.2011
Vložil Aleš P.
Titulek Re: trenál

17.30

Datum 05.10.2011
Vložil Aleš P.
Titulek no bohužel..

https://www.youtube.com/watch?v=1qWVybsE-zw&feature=related

Datum 03.10.2011
Vložil krta
Titulek Pro trže

Ti dám kmín ty jeden chuju :) tak mě je to jedno klidně Paci tyhle stránky může zrušit a nebudem mít nic já jsem se nebínul, že bych ty stránky dělal, ale pokud Tržo máš jeného adepta SUPER nebo se o ně můžeš starat ty SAM, máš určo hodně času se tomu věnovat.
Jinak v pátek dojdu na trenál a uvidíme jak to koleno vydrží

Datum 26.09.2011
Vložil Nezávislý návštěvník
Titulek WEB

Trochu mi příjde, že to tady spí, žádná aktualizace nic. Není to nějaká urážka, ale na web Jakubova jsem chodil rád a nyní si na něm nic nového nepřečtu a nejsem zrovna sledovatel a loudil po diskuzich :) ať se daří

Datum 27.09.2011
Vložil ...
Titulek Re: WEB

Já bych byl taky rád, jenže admin tohoto webu uvažuje už několik dní zda tento web vůbec obnovit , protože se platily stránky na rok...rozhodnutí je nyní na ostatních bytostech jak se k tomu postaví..

Datum 27.09.2011
Vložil Aleš P.
Titulek Re: Re: WEB

Vzhledem k tomu , že už asi 4 týdny kvůli práci nestíhám trenály a teď už i zápasy tak na stránky nemám čas. A psat články, když na fotbale nejsu nejde. Bohužel nikdo jinej o to sem něco hodit zájem nemá,takže se stránky na 99% zruší.