Diskuze

Datum 12.10.2011
Vložil Aleš P.
Titulek zakončení

termím zakončení bude nakonec hned po soutěži 5.listopadu v sobotu!! není to můj výmsl, ale kvůli hospodě na hřišti je tam náká změna..

TJ Družstevník Jakubov – Bystřice B 3-2 (1-2) Smetana 2*, Pecik

V domácím dresu se již po měsíční pauze objevil né již zcela uzdravený Krtek. Sestava domácích vypadala jako lazaret páč z 11 hráčů na hřišti jich 5 mělo ortézy na koleně  nebo byli nemocní. Utkání se hrálo za chladného nedělního počasí. Začátek utkání patřil domácímu Družstevníku, který hosty přehrával kombinací ve středu pole. V desáté minutě si Krta sebjehl na autové vhazování a už si chystal merunu na střelbu a v tom byl nedovoleně atakován hostujícím středopolařem. K přímému kopu cca 25m se postavil Smetana a nekompromisní střelou do pravého horního růžku hostující branky nedal golmanovi šanci. 1–0 pro Jakubov. Poté domácí měli několik příležitostí, ale buď špatným zpracováním (Veselský, kdy mohl jít z boku doslova sám na golmana) nebo střeleckou nemohoucností Soukupa z jednoho metru trefil tyčku, Šibor z malého vápna trefil obránce na brankové čáře domácí nic nevytěžili. A jak se říká nedáš dostaneš a bylo to tu. Hosté rozehráli kolotoč před Koubou a taková střela nestřela skončila v Koubově síti. Druhý gol to stejné. Hosté přenesli hru z leva do prava, na krajního záložníka a ten naservíroval na malé vápno zcela volnému útočníkovy a šup 2–1 pro hosty.
Do kabin se šlo za stavu 2–1 pro hosty. Do druhého poločasu nastoupily domácí zcela vyměnění a s odhodláním otočit vývoj zápasu na svou stranu. Soupeře přehrávali ve všech směrech a výsledkem toho bylo v 55 min srovnaní výstavní střelou Smetáka 2-2. I za nerozhodného stavu se snažili domácí o vstřelení vítězného golu. Ten se zrodil v 65 minutě, kdy se trefil navrátilec do sestavy Pecik. Poté se hra odehrávala převážně ve středu hřiště. Do konce zápasu zbývalo 10 minut a hosté vystupňovali svůj tlak. Do vápna domácích lítal jeden centr za druhým. Kouba, ale s přehledem vše řešil včasným vyběhnutím a vyboxováním balonů pryč z našeho vápna. Nakonec zápas skončil podle mého zaslouženým vítězstvím domácích 3–2.

Vložil Petzik #7
Titulek Re: A team

Já dal taky výstavní střelu :-(, důležitý 3body ...!!

Datum 11.10.2011
Vložil krta
Titulek Re: Re: A team

u tebe Peciku foukl nějaké větřík :) Jinak co koleno???

Titulek Re: Re: Re: A team

:-).... čekal jsem to horší, jde to :-), ale klasika do včerejška se pajdalo, do pátku se to dá snad do cajku a v neděli hurá na to :-)

Vložil krta
Titulek zápasy A i B mužstva

Pro A bych chtěl poděkovat všem klukům za odpracovaný a bojovný mač a získané 3 body, krásné trefy Smetyho 2* a Pecika byly jen třešničkou na dortu :) jen tak dál kluci.
B taky gratuluji ke třem bodům a hlavně Jardovi U. k proměněné penaltě ( ps: já to furt říkal at Jarda chodí na ty pecky a né a né mě poslechnout :) )

PS: taky bych chtěl říct Jirkovi formanovi, že ožrat se před zápasem a pak se přijít omluvit že ti je blě a nechat kluky z mančaftu ve srabu a kord když nás je tak akorát 11 a to někteří hrají se zraněním (Pecik, já) druhej s anginou (tonda) mě příjde opravdu jako zbabělost a celkem to vypovídá o tvém chování a soužití s mančaftem a vůbec s fotbalem v jakubově. Jinak si o mě mysli co chceš ale tohle je prostě můj názor.

Vložil Zbyna
Titulek Re: zápasy A i B mužstva

máš pravdu,všichni víme že tu chceme něco hrát a s takovým přístupem se to hrát nedá,to mužeme jít do čtvrtý třídy a jezdit do domamile ožralý,jinam velký díky Pavlovi matušinovi že pomohl k výhře,to jsou kluci srdcaři a opít se klidně muže po VYHRANYM špílu

Vložil Jarda

Já musím také poděkovat Milanovi,že mi penaltu "přenechal" a tím mě nechal vyniknout.( ps: já to furt říkal že to budu klidně kopat :-)))))
Jinak zápas odbojovaný a děkuji všem za nasazení.jen tak dál....